Carsprint Tarnów wynajem samochodów

 Proponujemy usługę wynajmu samochodów osobowych dla wszystkich, jacy cenią sobie fachową obsługę, komfortową i pewną jazdę i współczesne i niezawodne modele samochodów. Działamy na terenie Tarnowa, Krakowa, Rzeszowa, a również Nowego Sącza. Dla naszych konsumentów jesteśmy dostępni przez całą dobę, służąc im fachowym wsparciem oraz doradztwem. Jesteśmy profesjonalistami w swojej dziedzinie. Dbamy o prawidłowy stan techniczny opisującej nas floty. Pojazdy regularnie przechodzą precyzyjne przeglądy oraz posiadają stosowne pieczątki w dowodzie rejestracyjnym.

Z wyświadczanych przez naszą firmę usług skorzystały już dziesiątki usatysfakcjonowanych kontrahentów, zarówno indywidualnych, jak i prywatnych przedsiębiorstw. Cenią sobie opisującą naszą wydajną obsługę, formalności ograniczone do bezsprzecznego minimum oraz akcesoryjne promocje w postaci dostarczenia samochodu na lotnisko w Krakowie, Rzeszowie czy też Katowicach. Staramy się spełnić oczekiwania nawet naszych w największym stopniu wymagających kontrahentów. Wskutek tego też przygotowaliśmy szeroką propozycję w atrakcyjnych cenach. Detale znajdują się na witrynie carsprint.pl.

Do kogo kierujemy naszą ofertę wypożyczalni samochodów?

Jesteśmy wiodącą na rynku firmą, jaka oferuje możliwość wynajmu pojazdów, zarówno osobowych, jak oraz dostawczych. Do każdego kontrahenta podchodzimy w sposób indywidualny, dopasowując propozycję do jego oczekiwań, potrzeb oraz preferencji.

Nasza wypożyczalnia pojazdów umożliwia wynajem samochodów osobowych na:

•    1-4 dni,

•    5-9 dni,

•    10-16 dni.

Natomiast auta dostawcze można wynająć na:

•    1-7 dni,

•    8-14 dni,

•    15-21 dni,

•    cały 1 miesiąc.

Gwarantujemy sprawne technicznie auta, możliwość dodania fotelika dziecięcego oraz nawigacji GPS, a także stały dostęp do naszego serwisu. Nasi konsumenci zawsze wyjeżdżają od nas z pełnym bakiem oraz czystym i porządnym wozem.

Cena wynajmu samochodu nie zależy od liczby przebytych kilometrów, lecz jest podana jako stawka dzienna. W jej skład wkracza ubezpieczenia OC/AC/NW oraz podatek VAT. Dla całkowitego komfortu i satysfakcji naszych klientów akceptujemy płatność w złotych, dolarach, funtach oraz euro. Oferujemy konkurencyjne oraz bardzo przystępne cenowo auta. Konsumenci mają do wyboru wiele prestiżowych marek, takich jak: Jaguar, Fors, Volkswagen, Audi, Hyundai i Skoda.

Jakie dodatkowe usługi znajdują się w przygotowanej ofercie?

Przygotowaliśmy dla naszych klientów interesującą i wszechstronną ofertę wynajmu samochodów na obszarze województwa małopolskiego oraz podkarpackiego. Mamy duże doświadczenie w branży i bez ustanku podnosimy własne kwalifikacje. Naszym celem jest kompletne zadowolenie i satysfakcja klientów. Dokładamy wszelkich starań, żeby każde zlecenie zrealizować z największą starannością.

Dzięki nam nasi konsumenci mogą dotrzeć wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do komunikacji miejskiej bądź pozyskać natychmiastową pomoc w wypadku niespodziewanej awarii pojazdu. Dostarczamy samochód na lotnisko i gwarantujemy dojazd na konferencję służbową bądź też wymarzony urlop. Docieramy wszędzie tam, gdzie jesteśmy potrzebni. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą propozycją i skorzystania z usługi wynajmu samochodu.

Tags: