Dom opieki Milanówek – Profesjonalna opieka medyczna

  • Home
  • Rodzina
  • Dom opieki Milanówek – Profesjonalna opieka medyczna

Rezydencja Milanówek to dom opieki inny aniżeli wszystkie. Został zbudowany dla seniorów i z myślą o nich. Każdy, najmniejszy nawet niuans tego miejsca to nie kwestia wypadku, a przemyślanych decyzji. Skonstruowaliśmy miejsce, w jakim Twój najbliższy odnajdzie drugi dom. Wykwalifikowana, fachowa kadra wspomoże przejść przez ten zagmatwany etap rozłąki i zmiany miejsca zamieszkania. Życzliwość i empatia, z jaką każdego dnia spotykają się nasi podopieczni przyśpieszy i zmniejszy proces aklimatyzacji w nowym, nieznanym miejscu. Do dyspozycji seniorów znajdują się pokoje do samodzielnej aranżacji, z możliwością skonfigurowania własnych mebli. Można też skorzystać z pokoi zaprojektowanych przez nas.

Dom seniora Warszawa – Milanówek – dlaczego warto?

Miejsce to pod każdym względem pozbawione jest barier, przystosowane do osób niepełnosprawnych. Nad całodobową opieką czuwają nie jedynie doskonali, asertywni, pomocni opiekunowie, jakkolwiek także wykwalifikowany, fachowy zespół lekarzy oraz pielęgniarek. Gwarantujemy dostęp do współczesnego, doświadczonego sprzętu medycznego, a też prowadzimy terapię zajęciową, fizykoterapię lub rehabilitację. Wszystko to w celu zachowania jak najdłużej pełnego zdrowia i sprawności Waszych bliskich. Dieta układana jest przez ekspertów, a kierownik kuchni dba, by posiłki były smaczne oraz zdrowe. Podajemy 3 posiłki koronne, drugie śniadanie i podwieczorek. Seniorzy mają stały dostęp do przekąsek i napojów. Rezydencja Milanówek to miejsce, gdzie poza bezpieczeństwem oraz opieką gwarantujemy także rozmaite atrakcje, zajęcia oraz gry dla podopiecznych.

Jesienny czas życia w rezydencji Milanówek

Wiemy, jak istotna jest aktywizacja ludzi starszych. Zajęcia ruchowe, muzyczne, rozrywki zespołowe, wyjścia do teatru czy kina – czemu nie! Jesteśmy tutaj, by spełniać oraz realizować potrzeby pensjonariuszy. Chcemy, by ten ostatni etap doczesnej wędrówki był dla Waszych znajomych doświadczeniem miłym i interesującym. To miejsce jest drugim domem dla seniorów, a w domu nie powinno być ograniczeń. Rezydencja znajduje na 1,5 ha działce w beztroskiej, arkadyjskiej okolicy, otoczona ładnym parkiem z dostępem do ławeczek, na których wolno wypocząć, licznych altan czy miejscem do grillowania. Znacząca powierzchnia budynku zagwarantuje prywatność podczas wizyt rodziny, a piękno otaczającej przyrody zachęci do przechadzek. W Rezydencji Milanówek to naturalnie dzięki zaangażowaniu oraz uprzejmości opiekunów, panuje domowa atmosfera. Przez 24h na dobę czuwamy nad zaspokajaniem potrzeb mieszkańców tego miejsca. Dom znajduje się 30 km od centrum Warszawy, w sąsiedztwie kościoła, szpitala i punktów sprzedaży oraz miejsc usługowych.

Więcej na https://rezydencja-milanowek.pl

Tags: