Smart Kids Planet idealne miejsce dla twojego dziecka.

  • Home
  • Rodzina
  • Smart Kids Planet idealne miejsce dla twojego dziecka.

Zależy Ci na tym, aby Twoje dzieci mogły się pobawić, a równocześnie, aby w trakcie zabawy bez ustanku się rozwijały? Zależy Ci na tym, aby Twoje dzieci były w pełni bezpieczne, a równocześnie bawiły się ściśle mówiąc cudownie? Poszukujesz miejsca, jakie bazuje na w największym stopniu uznanych nurtach w podejściu do wychowywania i edukacji dzieci? SmartKidsPlanet to miejsce, jakie w pełni Cię usatysfakcjonuje. To nowatorskie Centrum Mądrej Zabawy, którego idea oparta została na nurcie edutainment, czyli edukacji przez zabawę. Przychodząc do nas ze swoim maluchem masz prawo posiadać pewność, że będzie ono bawić się rewelacyjnie. Bez trudu znajdziesz tu rozrywkę do perfekcji dostosowaną zarówno do wieku, jak i priorytetów własnej latorośli.

Jakie atrakcje dla potomków proponuje SmartKidsPlanet?

Założone przez nas w Warszawie Centrum Mądrej Zabawy to miejsce, które tworzy bardzo pieczołowicie opracowana przestrzeń. Obejmuje ona aż 1600 metrów kwadratowych, jakie zostały podzielone na dziewięć stref. W każdej z nich znajdują się rozmaite atrakcje dla dzieci. Wszystko jest przemyślane – w naszym centrum nic nie znalazło się przypadkowo. Centrum zaprojektowaliśmy tak, by znalazły się w nim strefy pasujące dla dzieci w różnym wieku. Do nas możesz przybyć z maluszkiem, który nie ukończył jeszcze trzech lat. Nie oznacza to jednak, że starsze dzieci nie znajdą tutaj czegoś dla siebie. Proponujemy atrakcje odpowiednie dla pociech aż do dziesiątego roku życia.

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Świetnie zdajemy sobie sprawę z tego, iż rodzice troszczą się nie tylko rozwój własnych pociech, niemniej jednak też ich bezpieczeństwo. Wobec tego nasze Centrum Mądrej Zabawy to miejsce, w jakim znaczący nacisk położony jest na to, aby dzieci były de facto bezpieczne. W stworzonym przez nas centrum znalazły się tylko takie akcesoria, do wykonania których wykorzystano właściwe materiały. Zależy nam na tym, by wszelkie były dopasowane do wieku korzystających z nich maluchów. W naszym centrum na próżno poszukiwać szczegółów, do wykonania których wykorzystano toksyczne materiały. Nie zobaczysz u nas także żadnych ostrych krawędzi. Przychodząc z synem lub córką do stworzonego przez nas centrum, nie musisz w związku z tym bać się tego, iż zabawa skończy się traumą. U nas nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo swojego dziecka.

Co jest naszym celem?

SmartKidsPlanet to miejsce, które powstało z myślą o dzieciach oraz ich rozwoju. Tworząc je, dbaliśmy o to, żeby stworzyć przestrzeń, która będzie bezbłędnie pobudzała fantazję. Przychodząc do nas z synem czy też córką, możesz mieć pewność, że to miejsce zabawy będzie polepszało także kreatywność Twojego dziecka, a także korzystnie wpłynie na jego predyspozycje motoryczne, bez których nie nauczy się chociażby pisać. Wizyta w naszym centrum to też kapitalny sposób na to, żeby zadbać o rozwój społeczny swojego dziecka. U nas dzieci mogą bawić się w grupie, zaspokajając tym samym potrzebę kontaktu cywilnego. W stworzonym przez nas centrum Twoje dziecko dostanie wszystko to, co wymagane do prawidłowego rozwoju.
Jeżeli pragniesz zapewnić swojemu maluchowi zabawę na najwyższym poziomie, zależy Tobie na tym, żeby Twoja pociecha była naprawdę bezpieczna, chcesz mieć pewność, iż bawi się w miejscu, jakie korzystnie wpływa na jego rozwój, nie czekaj. Serdecznie zapraszamy do zabawy w stworzonym przez nas Centrum Mądrej Zabawy!