Tuning samochodu? Synektune zaprasza

Jesteśmy fachowym zakładem mechaniki samochodowej. Funkcjonujemy na obszarze Warszawy, Pruszkowa, Sochaczewa, Żyrardowa, Grodziska Mazowieckiego i Milanówka. Spełniamy oczekiwania nawet w najwyższym stopniu wymagających kierowców, gwarantując im specjalistyczną wiedzę oraz profesjonalną obsługę. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Dopasowujemy wykonywane czynności do jego wymagań i potrzeb.

Nasz szeroki zakres usług to:
•    chiptuning samochodów,
•    serwis filtrów DPF, FAP i EGR,
•    tuning,
•    pełną diagnostykę komputerową,
•    lakiernictwo,
•    blacharstwo.

Nasz zespół tworzy wykwalifikowana oraz profesjonalna kadra. Stawiamy na ciągłe doskonalenie naszych umiejętności. Dysponujemy wyłącznie sprawdzonym i niezawodnym sprzętem, wykorzystując najnowsze zdobycze techniki. Prowadzimy warsztat samochodowy, gdzie dogodne ceny idą w parze z wysoką jakością wykonywanych usług. Każde zlecenie realizujemy terminowo i z najwyższą starannością. Dołącz do gigantycznego grona naszych zaspokojonych kontrahentów. Z naszą przejrzystą propozycją masz prawo zapoznać się na witrynie internetowej synektune.pl.

Chiptuning aut – na czym polega tuning?
W ramach naszej profesjonalnej bogatej oferty wykonujemy całościowy chiptuning aut. Z tej usługi skorzystało już wielu usatysfakcjonowanych kierowców, jacy dostrzegli znacznie większy komfort prowadzenia swojego pojazdu, bardziej ekonomiczną jazdę i większe oszczędności paliwa, a również ograniczone zużycie auta. Zamiarem zabiegu jest albowiem elektroniczne podwyższenie mocy silnika, a w konsekwencji zatroszczenie się o bezpieczeństwo i radość prowadzenia pojazdu.
Chiptuning samochodów wykonujemy z zachowaniem najwyższych norm jakości i bezpieczeństwa. Naszym zadaniem jest wydobyć z pojazdu cały jego potencjał oraz możliwości. Zwiększamy moc auta i moment obrotowy, równolegle wyraźnie ograniczając poziom spalania paliwa. Przed realizacją usługi odbywamy konsultację z kontrahentem, aby poznać jego upodobania w tym zakresie. Kierowcy mają pewność, że nie narażamy silnika na nadmierny wysiłek, który zdołałby spowodować jego uszkodzenie. Kierowca może w następstwie tego weselić się sprawnie pracującym pojazdem i znaczącymi oszczędnościami na stacji benzynowej.

Kto ma możliwość skorzystać z naszej usługi Dpf Serwis?
Jedną z w większości wypadków wybieranych przez naszych kontrahentów usług jest czyszczenie filtra DPF. Serwis tych elementów pojazdu ma na celu podnieść jego efektowność i zmniejszyć zużycie paliwa. Dokładamy wszelkich starań, aby kierowcy, jacy wybierają stworzony przez nas warsztat mechaniki samochodowej, cieszyli się ekonomiczną jazdą i większymi oszczędnościami w domowym budżecie. Będzie to rozwiązanie dla osób, jakie pragną w pełni wyczerpać potencjał drzemiący w ich aucie.
Wizyta w naszym warsztacie jest potrzebna, jeżeli na desce rozdzielczej pojazdu kierujący zauważy świecącą się kontrolkę filtra cząstek stałych. Jest to znak, iż niezbędna jest regeneracja filtra DPF. Serwis tej części przebiega zgodnie z regułami bezpieczeństwa. Wykorzystujemy sprawdzone metody, jakie nie powodują dodatkowych uszkodzeń pojazdu.